Wypoczynek w firmie

Przewrotny tytuł wpisu? Wypoczynek w firmie zamiast pracy? Czy na pewno nie ma błędu w tytule?

Oczywiście, że nie ma błędu w tytule, a wpis ma na celu uświadomić i pokazać jak ważnym aspektem jest odpoczynek pracowników w trakcie pracy. Drugi cele tego artykułu to pokazanie bardzo ciekawych aranżacji wnętrz, które są przeznaczone do relaksu w przerwach od pracy.

1. Leżaki w biurze

Jest to aranżacja wnętrz, która otwiera dzisiejsze zestawienie. Zastosowanie plażowych leżaków to pomysł bardzo ciekawy i zarazem odważny. Lecz dlaczego nie wykorzystać takiego elementu w aranżacji wnętrza. Każdemu z nas plaża kojarzy się z wakacjami i utęsknionym urlopem. Więc sam ich widok napawa nas dobrym nastrojem, a co dopiero wygodny wypoczynek na nich!

Źródło: http://jfm-furniture.pl

2. Fliper

Jedni lubią odpocząć w ciszy. Natomiast jest grono osób, które wybiera bardziej aktywne formy wypoczynku. To właśnie dla nich jest poniższa aranżacja wnętrza, która w centralnym miejscu zawiera „piłkarzyki do gry”. Taka forma relaksu z kolegą lub koleżanką z pracy może być bardziej relaksująca niż bierne leżenie na kanapie. Dzięki emocjom podczas gry jesteśmy wstanie rozładować całodzienny stres.

Źródło: http://jfm-furniture.pl

3. Wygodna leżanka

Poniższa aranżacja ma nawiązywać do domowego miru. W tym celu zostały zastosowane drewniane akcenty, które nadają ciepłej atmosfery w prezentowanym wnętrzu. Wygodne, błękitne leżanki oraz pufy przywołują pozytywne skojarzenia. Dopełnieniem całości jest 3 kolorowa podłoga. Odcienie błękitu oraz zieleni zawsze działają kojąco i wyciszająco.

Źródło: http://jfm-furniture.pl

4. Hamak w biurze – czemu nie

Idąc dalej możemy odnieść wrażenie, że nie ma ograniczeń podczas projektowania pomieszczeń relaksacyjnych w firmie. To prawda! Projektanci prześcigają się w różnego rodzaju pomysłach, aby ich wnętrza były jak najbardziej oryginalne. W tym przypadku mamy ciekawe połączenie kolorów: błękit oraz cytrynowa barwa. Do tego hamaki, które z pewnością są bardzo lubiane przez pracowników tej firmy.

Źródło: http://jfm-furniture.pl

5. Krótka przerwa w ceglanym kąciku

Jeśli kilkuminutowa przerwa to tylko w tym miejscu. Ceglany kącik wraz z wygodnymi pufami został zaaranżowany na rockowy pub. Bardzo ciekawy pomysł i miejsce do ucieczki (choćby na kilka minut) od służbowych obowiązków.

Źródło: http://jfm-furniture.pl

6. Otoczeniu zieleni i drewna

Drewno i zieleń to zawsze dobre połączenie, które można spotkać w wielu aranżacjach. Dlaczego nie wykorzystać tego sprawdzonego połączenia w pomieszczeniach firmowych?

Źródło: http://jfm-furniture.pl

Źródło: http://jfm-furniture.pl

Źródło: http://jfm-furniture.pl

7. Ekskluzywny klub

Czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze! Powiedzenie znane i często powtarzane. Natomiast słowa w nim zawarte mają 100% pokrycie w rzeczywistości. Cała kompozycja wnętrza została oparta o dobrze skomponowane meble wypoczynkowe. A końcowy efekt robi duże wrażenie!

Źródło: http://jfm-furniture.pl

8. Kameralnie

Ta aranżacja zrobiła na nas największe wrażenie. Posiada to „coś”, które ciężko opisać słowami. Z jednej strony drewniane ściany, które przywołują wspomnienia. A z drugiej strony widać nowoczesne wzornictwo i ciekawe połączenie materiałów wykończeniowych. Dopełnieniem całości są wygodne kanapy i stylizowana lampa.

Źródło: http://jfm-furniture.pl

9. Gra na konsoli w przerwach do pracy

Wszystko już było? A jednak nie. Gra na konsoli w firmie, czy to jest w ogóle możliwe. A dlaczego nie. Gry zespołowe wzmacniają wieź pomiędzy ludźmi. A zdrowa rywalizacja wyzwala pozytywne emocje. Więc dlaczego nie skorzystać z tych pozytywnych aspektów w firmie.

Źródło: http://jfm-furniture.pl

A wy co myślicie o powyższych aranżacjach wnętrz? Czy macie swoich faworytów? A może posiadacie ciekawy pomysł na tego rodzaju wnętrze?

Zapraszamy do dyskusji.

One thought on “Wypoczynek w firmie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *