Złota 44 – ekskluzywny adres zasługuje na najlepszą oprawę meblową

Budynek ZŁOTA 44 został zaprojektowana przez światowej sławy architekta Daniela Libeskinda, który pracuje na co dzień w Studio Libeskind Nowy Jork.  Budynek jest obecnie najwyższym wieżowcem mieszkalnym tej klasy w Unii Europejskiej. Wysokość budynku to 192 metry, 52 piętra, w których znalazło się 287 unikalnych apartamentów.

ZŁOTA 44 oferuje przyszłym mieszkańcom spektakularne widoki i światowej klasy udogodnienia, które kreują styl życia, jakiego w Polsce dotychczas nie było.

Mieszkańcy Złotej 44 mają do dyspozycji szereg luksusowych usług. Zostały one zlokalizowane na  ósmym piętrze budynku i zajmują łącznie powierzchnię 1400 m2. Mieszkańcy mają do dyspozycji między innymi:

 • 25-metrowy basen (największy w Polsce prywatny basen)
 • w pełni wyposażona siłownia
 • gabinety masażu
 • sauna fińska
 • łaźnia
 • przestronny taras z leżakami
 • zewnętrzne jacuzzi
 • dwie sale konferencyjne
 • sala kinowa z symulatorem do gry w golfa
 • pokój zabaw dla dzieci
 • piwniczka do starzenia i degustacji win
 • przechowalnie przesyłek
 • pomieszczenie na rowery

Źródło: http://zlota44.com

Poniżej kilka zdjęć prezentujących budynek z zewnątrz. Naprawdę robi imponujące wrażenie.

Źródło: http://zlota44.com

Źródło: https://en.wikipedia.org

Oraz poniżej kilka zdjęć części wspólnej jaką jest między innymi komfortowy basen, który został zlokalizowany na 8 piętrze budynku.

Źródło: https://nowawarszawa.pl

Natomiast my mamy coś więcej. Dzięki uprzejmości firmy JFM Furniture z Warszawy możemy pokazać Państwu wnętrze jednego z ekskluzywnych apartamentów, który został przez nią wyposażony w najwyżej jakości meble na wymiar i do zabudowy meblowe.

Całość aranżacji wnętrz jest utrzymana w białej tonacji, która jest lekko przełamana czarnymi akcentami. Zastosowanie jasnej kolorystyki znacznie powiększa optycznie wnętrza pomieszczeń. Kolor bieli jest ponadczasowy i sprawia, że wnętrza mają bardzo gustowny charakter. Białe ściany doskonale łączą się z białym sufitem – uzyskujemy w ten sposób ciekawe złudzenie optyczne.

Źródło: http://jfm-furniture.pl

Źródło: http://jfm-furniture.pl

 Jednolity kolor ścian i sufitu doskonale prezentuje się na powyższych zdjęciach, które przedstawia ukośne ściany oraz szyby. Dzięki temu całość idealnie się komponuje i tworzy spójną bryłę. Jak na takiej klasy apartament nie mogło zabraknąć otwartej kuchni z wyspą na jej środku. Ciekawym rozwiązaniem jest dodatkowe pomieszczenie kuchenne, w którym zostały ukryte pozostałe sprzęty kuchenne.

Źródło: http://jfm-furniture.pl

Źródło: http://jfm-furniture.pl

Źródło: http://jfm-furniture.pl

Jak widzimy na powyższych i poniższych zdjęciach, każdy element zabudowy meblowej jest starannie przemyślany i wykonany z materiałów najwyższej jakości. Uwagę przykuwają oryginalnie wyglądające płytki, które zostały położone na ścianach. Ich struktura imituje unikalny efekt 3D i nadaje charakteru całej kuchni. Dopełnieniem całości jest idealnie dobra oświetlenie, które jeszcze bardziej nadaje ekskluzywnego charakteru całemu wnętrzu.

Źródło: http://jfm-furniture.pl

Połączenie drewnianych wstawek, które idealnie nawiązują do parkietu na podłodze, uwypukla jeszcze bardziej zamierzony efekt. Również łazienka została zaprojektowana z 100% dbałością o detale. Przewodnim kolorem jest oczywiście biel. Jest to bardzo poprawne rozwiązanie, które powinno być stosowane, w tego rodzaju aranżacjach wnętrz. Każde pomieszczenie powinno być uzupełnieniem poprzedniego. Dzięki temu mamy zachowaną myśl przewodnią, która przyświecała architektowi wnętrz. W tak luksusowych wnętrzach wszystko musi się uzupełniać i ze sobą współgrać. Na uwagę zasługuje bardzo ciekawa terakota, która nadaje agresywnego charakteru wnętrzu. Elementem, który przełamuje całą kompozycję jest ciemny, kamienny blat.

Źródło: http://jfm-furniture.pl

Źródło: http://jfm-furniture.pl

Źródło: http://jfm-furniture.pl

Również zabudowy meblowe i szafy wnękowe zasługują na wysoką ocenę. Zostały tak zaprojektowane, aby wykorzystać maksymalnie dostępne miejsce. Są praktycznie niewidoczne i zlewają się ze ścianami.

Źródło: http://jfm-furniture.pl

Źródło: http://jfm-furniture.pl

Źródło: http://jfm-furniture.pl

Źródło: http://jfm-furniture.pl

My oceniamy całą realizację na Złotej 44 na najwyższej jakości. Wykonanie mebli zasługuje na uznanie i jest adekwatne do adresu budynku.

5 thoughts on “Złota 44 – ekskluzywny adres zasługuje na najlepszą oprawę meblową

 1. Montownia

  Również podoba mi się ten wpis. Może kiedyś będę miał przyjemność coś zrobić w tym budynku. Ciekawi mnie jak funkcjonują tam windy osobowe i jakich użyli rozwiązań. Pytam z zawodowej ciekawości? Czy macie informacje na temat wykorzystanych tam wind osobowych?

 2. Jarek

  Super wpis. Chyba jako nieliczni publikujecie realizację z tak prestiżowych budynków jak Złota 44. Duże uznanie dla projektanta i wykonawcy wnętrz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *