Świątecznych zakupów czar

Święta to magiczny czas. Każdy z nas w tym czasie poddaje się tej cudownej magi, która towarzyszy przedświątecznym przygotowaniom. Również jest to zmożony czas zakupów w każdej rodzinie. Na początku grudnia mamy Mikołaja, święto oczekiwane przez wszystkie dzieci. Następna okazja do obdarowywania się prezentami przypada w Wigilię.

Dlatego grudzień to okres intensywnych zakupów. Każdy z nas musi kupić prezenty dla najbliższych osób oraz produkty niezbędne do przygotowania Świąt Bożego Narodzenia. Z tego faktu korzystają wszystkie sklepy. Zwłaszcza te największe. Większość galerii handlowych już od końca listopada przygotowuje się na najbardziej dochodowy miesiąc w roku.

Sklepy przechodząc znaczącą metamorfozę i stają się istnymi wioskami Świętego Mikołaja. Od samego progu witają nas ozdoby świąteczne, pokaźne choinki i oczywiście świąteczne promocje.

My również korzystając z tej okazji pragniemy przedstawić nowe wnętrza Centrum Handlowego Plaza w Lublinie. W tym miejscu pragniemy podziękować firmie JFM Furniture z Warszawy, która udostępniła nam zdjęcia ze swojej realizacji.

Nie jest to oczywiście aranżacja w wersji świątecznej, lecz łatwo można ją sobie wyobrazić!

Od samego wejścia do centrum handlowego witają nas nowoczesne akcenty aranżacji. Kolorem przewodnim całego projektu jest biel, która została uzupełniona delikatnymi i kolorowymi akcentami.

Źródło: http://jfm-furniture.pl

Zastosowanie bieli ma tu praktyczny wymiar. Wybór tej kolorystyki umożliwia szybką rewitalizację wnętrz. Odmalowanie ścian nie stanowi problemu, a dobór odpowiedniej farby nie będzie kłopotem. Nowe warstwy bieli będą praktycznie identyczne i niezauważalne dla kupujących.

Źródło: http://jfm-furniture.pl

Białe, podświetlane ekrany na ścianie to bardzo ciekawy pomysł. Mogą służyć jako samodzielna dekoracja wnętrz. Można je również wykorzystać do promowania oferty poszczególnych sklepów.

Źródło: http://jfm-furniture.pl

Kolejne zdjęcia prezentują pasaż handlowy, w którym podłoga została wykonana z terakoty. Wybór tego materiału było oczywisty i podyktowany kwestiami funkcjonalnymi. Płytki ceramiczne są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwe w utrzymaniu czystości. Należy pamiętać, że codziennie przemieszcza się po nich tysiące osób.

Źródło: http://jfm-furniture.pl

Źródło: http://jfm-furniture.pl

Pokaźne białe filary, które podtrzymują wyższe kondygnacje galerii w połączeniu z nowoczesnym oświetleniem, szkłem i metalem, dały bardzo ciekawe efekty. Zastosowanie specjalnej farby do ich pokrycia zapewni im dłuższą żywotność i znacząco ułatwi ich utrzymanie w czystości.

Źródło: http://jfm-furniture.pl

Źródło: http://jfm-furniture.pl

W nowoczesnej galerii handlowej nie mogło zabraknąć ruchomych schodów. Jest to nieodzowny element w tego typu miejscach. Ważną kwestią jest ich odpowiednie umieszczenie i zagospodarowanie dostępnej na nich przestzeni. W tym przypadku są to reklamy.

Źródło: http://jfm-furniture.pl

Dopiero z pierwszego piętra widać całą, spójną kompozycję wnętrz. Monumentalne kolumny, przeszklona winda stanowią nieodzowne i doskonale przemyślane elementy kompozycji.

Źródło: http://jfm-furniture.pl

Połączenie szkła, metalu i nowoczesne wizji projektowej zawsze daje idealny rezultat końcowy.

Źródło: http://jfm-furniture.pl

Z pewnością w grudniu galeria została przyozdobiona w świąteczne akcenty. Będą idealnie komponowały się z białymi wnętrzami. Natomiast kolorowe, świąteczne lampki będą mieniły się w szklanych i metalowych elementach wnętrza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *